ANASAYFA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


KURUMSAL

Bulgaristan’nın lider (polypropilen ) pprc plastik boru ve ek parçaları sistemleri üreticilerinden olan Mplast, faaliyete başladıgı 1999 yılından bu yana kadar en yüksek teknolojinin ışığında, estetik ve kalitede mükemmelliği ve profesyonelliği yakalama tutkusu ile üreterek, sağlıklı bir üst yapı tesisatları nın güvenlik ve rahatlık konforunu, yapısal ve endüstriyel inşaatlarına taşıma kapasitesi ve çabalarını Avrupa çapında geliştirmektedir.

Bulgaristanda büyük Sanayi kuruluşları arasında yer almakta olan Mplast, yapı içerisindeki polipropilen boru ve ek parçaları sistemleriyle üretime başlamış olmakla beraber, daha sonralarında ise alt yapı sistemlerinde yatırımlarını hızlandırmakta olup. Mplast (polypropilen ) pprc plastik boru ve ek parçaları alt yapı,ve üst yapı olmakla beraber iki temel iş alanında olmasıyla günümüze kadar yarattığı lider olan markası ile çalışmalarını da devam etmektedir. Bu lider marka üst yapı ile her alandaki çalışmalarda damga vurmakta olan bir firma profili çizmiş olan Mplast, lider pozisyonunu ile Dünya çapında da korumaya devam etmektedir.

Mplast, rekabetçi ve yenilikçi yapısıyla dahil olduğu bu sektörde yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübe ile kısa sürede dev bir kuruluş haline gelmiş ve ihracat yolculuğuna bugün tam 27 ülke ile devam etmektedir. Türkiye de pprc boru ve ek parçaları İhracatı için irtibat Ofisimiz bulunmaktadır

Mplast, sahip olduğu ürün ve hizmet kalitesi sertifikalarıyla başarısını taçlandırmaktadır. Mplast, pazarlama çalışmalarındaki dinamik yapısıyla da dikkat çekmektedir. Sahip olduğu değerleri tüm dünyada gerek yazılı gerekse de görsel basın ile gözler önüne sermeye yönelik yaptığı çalışmalar ile göz doldurmaktadır. Geçmişte olduğu gibi de, geleceğimizde de ürün ve hizmet kalitesini en üst dereceye çıkarak geliştirme çalışmaları hızla devam edecektir.


 
HAKKIMIZDA

Mplast kuruluş tarihinden bu yana kalite çizgisini her zaman en üst düzeyde tutmuş ve büyümeyi temel gelişme stratejisi olarak benimsemiştir. Bu temel prensipler sayesinde gerek yurt içi pazarında gerek ise de yurt dışı pazarında ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmıştır. Kalite kontrol yapan sertifikasyon kurumları tarafından belirli periyotlarda ürünlerinin kalitesi denetlenmekte olan Mplast, bu sayede üretim kalitesinin sürekliliğini de sağlamaktadır.

ANASAYFA
KURUMSAL
ÜRÜNLERİMİZ
KALİTE
AR-GE
İNSAN KAYNAKLARI
İLETİŞİM

Daha Büyük Görüntüle
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Dünya Media Tüm Hakları Saklıdır.